Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alufelgi i brzęczyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alufelgi i brzęczyk

    U mnie dziwne dźwieki pojawiały się około 2300 obrotów silnika tylko w czasie jazdy.
    Diagnoza 1 - tłumik drgań wydechu - częściowo trafna - był pęknięty , ale po wymianie dziwne dźwięki nadal występowały (wydech faktycznie ciszej).
    Okazało się że jest takie mocowanie silnika na dole do jakiejś belki (dziś to znalazłem) z którego wypadła mi śruba i silnik się delikatnie przechylił- poduszki po bokach były ok.
    Mocowanie jest obok tłumika drgań przy wydechu .
    Ten tłumik też mi się przez to rozleciał po się przechylił silnik i powstały naprężenia.

  • #2
    Alufelgi i brzęczyk

    Witam,
    Mam octavie I kombi 2000r. czy alufelgi o takich parametrach podejdą do mojego autka:
    5x100 6,5Jx15H2 ET 38
    Druga sprawa to sygnał włączonych świateł, a mianowicie da się uaktywnić funkcję pikania po otwarciu drzwi?
    Jak sprawdzić czy moja octa to ma ?
    Pozdrawiam i dziękuje

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Piterpan
      Druga sprawa to sygnał włączonych świateł, a mianowicie da się uaktywnić funkcję pikania po otwarciu drzwi?
      Jak sprawdzić czy moja octa to ma ?
      Jeżeli świeci Ci się światło w środku podczas otwarcia drzwi to powinno pikać. Jeżeli nie świeci się światło i nie pika to jest popsuty czujnik w zamku. Tego chyba się nie da naprawić, tylko trzeba wymienić. Ale może się ktoś wypowie komu się udało to naprawić domowy sposobem.

      Tu masz linki do tematów:
      Forum - Octavia Club Polska
      Forum - Octavia Club Polska
      Forum - Octavia Club Polska

      Jest jeszcze więcej na ten temat
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Piterpan
        Mam octavie I kombi 2000r. czy alufelgi o takich parametrach podejdą do mojego autka:
        5x100 6,5Jx15H2 ET 38
        Będą siedzieć idealnie.

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli świeci Ci się światło w środku podczas otwarcia drzwi to powinno pikać.
          Światełko świeci, tylko nie pika.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X